Generell informasjon:

Sentralbord: 63892230
Generelle henvendelser: post@karljensen.no
Henvendelser til regnskap: regnskap@karljensen.no
Henvendelser til systemavd: system@karljensen.no
Henvendelser vedrørende bilnøkler: bil@karljensen.no

Besøksadresse: Karl Jensen AS, Nittedalsgata 12, 2000 Lillestrøm

Postadresse: Karl Jensen AS, Postboks 176, 2001 Lillestrøm

Org nr: 992 809 744

Våre ansatte:

Roy Jensen Daglig leder
Tlf: 63892230
Epost: roy@karljensen.no
Marion Jensen Hermansen Regnskap
Tlf: 63892230
Epost: marion@karljensen.no
Lene Jensen Gullen Koordinator
Tlf: 63892230
Epost: lene@karljensen.no
 
Edgar Jensen Hermansen Systemansvarlig
Tlf: 63892230
Epost: edgar@karljensen.no
 
Bjørn Eirik Kolstad Butikksjef
Tlf: 63892230
Epost: bek@karljensen.no
 
Thomas A.A Bratsberg Låsesmed / ass. daglig leder
Tlf: 63892230
Epost: tab@karljensen.no
 
Fredrik Taaje Tekniker adgangskontroll
Tlf: 63892230
Epost: fredrik@karljensen.no
 
Espen Fjellheim Låsesmed
Tlf: 63892230
Epost: espen.fjellheim@karljensen.no
 
Adrian Terp Lærling
Tlf: 63892230
Epost: adrian@karljensen.no